ד"ר ברבר ירחמיאל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841832
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות ד"ר ברבר

 
ד"ר ברבר ירחמיאל הינו מומחה בפסיכיאטריה, המטפל בעיקר במטופלים מגיל 18 ואילך ובני הגיל השלישי הסובלים מבעיות נפשיות. במסגרת לימודיו ובטרם עבר להתמחות בפסיכיאטריה, התמחה במשך 4 שנים במחלקה הנוירולוגית בבית החולים "אסף הרופא". הידע הרב שרכש בתחום הנוירולוגי מאפשר לד"ר ברבר לספק מענה בהיקף רחב לבעיות שונות, במסגרת הטיפול.
 
 
את התמחותו בפסיכיאטריה עשה במרכז לבריאות הנפש "אברבנל" ואת המשך ההתמחות עשה במרכז לבריאות הנפש על שם "בריל" ברמת חן, תל אביב, שם שימש כרופא בכיר בין השנים 1991 - 1994. בנוסף, סיים ד"ר ברבר לימודי פסיכותרפיה ולימודי המשך בפסיכיאטריה באוניברסיטת תל אביב, והוא מוסמך בניהול מערכות בריאות (M.H.A).

מוזמנים ליצור קשר לקביעת תור בטלפון : 073-7841832

החל משנת 1994 מנהל ד"ר ברבר את השירות הפסיכיאטרי של אחת מקופות החולים (במחוז מרכז). במסגרת תפקידו זה, אחראי ד"ר ברבר על ניהול של רופאים פסיכיאטרים עצמאיים ופסיכולוגים עצמאיים וכן אחראי על הצוות הרפואי בארבע מרפאות רב צוותיות שהקים. בנוסף מטפל ד"ר ברבר בפציינטים רבים במרפאה פסיכיאטרית פרטית ברמת אביב, תל אביב.
 
 
 
אודות ד"ר ברבר
 
 
 
 
ד"ר ברבר מנהל את פורום בריאות הנפש באתר דוקטורס:
 

הסוגים המוכרים

 
במסגרת המרפאה הפרטית ניתן טיפול משולב על ידי צוות רב מקצועי הכוללים עובדים סוציאליים פסיכותרפיסטים ופסיכולוגית קלינית. הטיפולים הניתנים הם פסיכולוגים ותרופתיים. ד"ר ברבר מתמחה במתן חוות דעת לבתי משפט, כולל בנושא של חוות דעת לצורך כשירות לצוואה, חוות דעת משפטיות בנושא של נכי צה"ל, חוות דעת לצורך העסקת עובד זר וכדומה. בתיאום, ד"ר ברבר מבצע ביקורי בית באיזור המרכז.

ד"ר ברבר הינו חבר באגודות הבאות: פסיכיאטריה משפטית, היה חבר וגזבר בחברה הישראלית לפסיכיאטריה של הזקנה, כיהן כיושב ראש נבחר של החברה הישראלית של הפסיכיאטריה של הזקנה, חבר באגודה הפסיכיאטרית הבינלאומית של הפסיכיאטריה של הזקנה.
 
פסיכיאטר מומלץ - ד"ר ברבר ירחמיאל