ד"ר ברבר ירחמיאל
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
073-7841832
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פסיכיאטר בתל אביב

 
ד"ר ברבר מעניק שירותי פסיכיאטריה נרחבים באזור תל אביב והמרכז. ד"ר ברבר מטפל במגוון רחב של בעיות: בעיות הגיל השלישי, פסיכוגריאטריה, בעיות הנובעות כתוצאה מחשיפה לטראומות, כמו למשל טיפול בפוסט טראומה בקרב חיילים, שוטרים ועובדי מערכת הביטחון.

בנוסף, מעניק ד"ר ברבר חוות דעת פסיכיאטרית המצורפות לצוואות וחוות דעת משפטיות. כל השירותים ניתנים בקליניקה פרטית, ברמת אביב, תל אביב. השירותים ניתנים באווירה שקטה, רגועה ודיסקרטית, ומונה מספר אנשי מקצוע נוספים.
 
שירותי פסיכיאטריה חשובים ביותר בהרבה תחומים, חוות דעת פסיכיאטרית דרושה גם בתיקים משפטיים רבים בהם תיקים פליליים סבוכים.

תל אביב היא הבירה העסקית של המדינה כאשר בעיר ובסביבותיה מרוכזת אוכלוסייה רבה. לאור העובדה הזו, ישנה דרישה רבה במיוחד לשירותי פסיכיאטר בתל אביב. חוות דעת של פסיכיאטר זה משהו שבתי המשפט זקוקים לו במיוחד. בבתי המשפט בתל אביב מתנהלת כמות התיקים הרבה ביותר, ובהתאם לכך היא גם צרכנית חוות הדעת הבולטת ביותר שיש. חשוב לציין כי חוות הדעת אינה יכולה להתבצע על ידי כל פסיכיאטר אלא רק על ידי אדם שהוסמך לכך ושיש לו ניסיון בתחום.


לחוות דעת פסיכיאטרית ישנו משקל כבד ביותר משום שהיא שתקבע מה יהיה עתידו של המשפט. בדרך כלל אנחנו פוגשים בבקשות לדעתו של פסיכיאטר במשפטים, זאת מתוך הנחה שהמקרה כל כך חריג מהנורמה, עד שקיימת סבירות גבוהה לאי שפיותו של המבצע. במידה והאדם נמצא כלא סובל משום הפרעה נפשית, הוא עומד למשפט, שבסיומו צפוי לעונש כבד. במידה והוא נמצא כלא שפוי, המשפט נפסק והאיש עובר לטיפול פסיכיאטרי ולאשפוז. במרבית המקרים, מי שנותן את חוות הדעת במצבים הללו זה פסיכיאטר בתל אביב כי בעיר זו מרוכזים המומחים הטובים ביותר בתחום.
 
 

פסיכיאטר במרכז - עריכת צוואה

 
חשוב לזכור כי אנשים מבוגרים מאוד שעורכים צוואה צריכים להצטייד בחוות דעת פסיכיאטרית שתקבע שכתבו את הצוואה בהבינם מה משמעות הדבר ובהיותם צלולים בדעתם. האוכלוסייה של תל אביב היא כידוע מבוגרת מאוד, ולכן חלק נכבד משירותיו של פסיכיאטר בתל אביב זה מתן חוות דעת לצוואות. חשוב ביותר לצרך חוות דעת שכזו לצוואה, זאת במטרה למנוע בעיות באישורה ובהוצאתה לפועל בבוא היום.
 
 
 
פסיכיאטר בתל  אביב