מתי לפנות לטיפול נפשי?

בולימיה נרבוזה היא הפרעה נפשית

מרגישים מבולבלים ואובדי עצות? עצובים ולא יודעים מדוע? ד"ר ירחמיאל ברבר הינו פסיכיאטר מומחה המסוגל לתת מענה למגוון בעיות

אומנם נכון שטיפול על ידי פסיכיאטר מרתיע אך אין ספק שביכולתו לאזן מצבים ולהציל חיים.

יתכן וכול מה שחסר לך זה איזון כימיקלי. כמומחה בפסיכותרפיה ובעל תואר בפסיכיאטריה, אין לכם מה לחשוש - ד"ר ברבר יודע להבחין בין מיקרים שיש צורך בטיפול על ידי כדורים פסיכיאטריים בין כאלה שאינם דורשים טיפול כזה.

על ידי שיחות וטיפול פסיכותרפי ניתן לעזור לכם לפתור את בעייתכם ולעקור אותה משורשה ואין ספק כי הטיפול משפיע וישדרג את חייכם, תוכלו ליהנות מאיכות חיים טובה יותר, רוגע, שלווה ושמחה. חבל להדחיק בעיות כי הן אינן נעלמות אלא רק הולכות ומחמירות.

ד"ר ירחמיאל ברבר ישמח לעמוד לימינכם ולהעניק לכם שירות הולם עבור כל פנייה. במרפאה סימפטית ונעימה בתל אביב מטופלים מגיל 18 ועד 120. כל מטופל זוכה לליווי צמוד ויחס אישי, קשוב וחם עד לפתירת הבעיה באופן מושלם.

טיפול נכון – חוסך המון

ישנם מצבים רבים שיכולים היו להימנע לו רק היו מטפלים בהם בזמן הנכון, כשהבעיה עדיין הייתה בחיתוליה, בטרם תפחה והפכה להיות קריטית.

על מנת לטפל בבעיות כשהן רק מתחילות יש להיות בעל מודעות עצמית גבוהה, לדעת לנתח את עצמך ולהצביע עם האצבע על הנקודה הנכונה. פניה אל פסיכיאטר על מנת לקבל טיפול מקצועי הינה צעד קשה נפשית מפני שהאדם כביכול מצהיר במודע שהוא במצוקה, זקוק לעזרה ושאינו בעל כלים המתאימים לפתרונה.

נדרשים לכך כוחות נפש ואומץ רב אשר לא תמיד קיימים או לא תמיד יכולים לבוא לידי ביטוי ומימוש. לכן על המשפחה והסביבה הקרובה לתת תמיכה נפשית ועידוד ולהיות עם היד על הדופק לכל אדם אשר בסביבתה.

בכל מקרה של שינוי בהתנהגות או כל סיפטום אחר המראה על בעיה או סבל נפשי חשוב לעודד את האדם לפנות במהרה אל טיפול פסיכיאטרי מקצועי. האם אתם עדיין לא בטוחים או חוששים? פנו אל ד"ר ברבר עוד היום והוא ישמח לעמוד לרשותכם בניתוב לדרך הנכונה.