אודות ד"ר ברבר

ד"ר ברבר ירחמיאל הינו מומחה בפסיכיאטריה, המטפל בעיקר במטופלים מגיל 18 ואילך ובני הגיל השלישי הסובלים מבעיות נפשיות. במסגרת לימודיו ובטרם עבר להתמחות בפסיכיאטריה, התמחה במשך 4 שנים במחלקה הנוירולוגית בבית החולים "אסף הרופא". הידע הרב שרכש בתחום הנוירולוגי מאפשר לו לספק מענה בהיקף רחב לבעיות שונות, במסגרת הטיפול.

את התמחותו בפסיכיאטריה עשה במרכז לבריאות הנפש "אברבנל" ואת המשך ההתמחות עשה במרכז לבריאות הנפש על שם "בריל" ברמת חן, תל אביב, שם שימש כרופא בכיר בין השנים 1991-1994. בנוסף, סיים לימודי פסיכותרפיה ולימודי המשך בפסיכיאטריה באוניברסיטת תל אביב, והוא מוסמך בניהול מערכות בריאות (M.H.A).

מוזמנים ליצור קשר לקביעת תור בטלפון : 0737841832

החל משנת 1994 מנהל ד"ר ברבר את השירות הפסיכיאטרי של אחת מקופות החולים (במחוז מרכז). במסגרת תפקידו זה, הוא אחראי על ניהול של רופאים פסיכיאטרים ופסיכולוגים עצמאיים וכן אחראי על הצוות הרפואי בארבע מרפאות רב צוותיות שהקים. בנוסף מטפל בפציינטים רבים במרפאה פסיכיאטרית פרטית בתל אביב.

פסיכיאטר בתל אביב ירחמיאל ברבר

ד"ר ברבר מנהל את פורום בריאות הנפש באתר דוקטורס
לפורום בריאות הנפש באתר דוקטורס – לחץ כאן

סוגי הטיפול המוכרים

במסגרת המרפאה הפרטית ניתן טיפול משולב על ידי צוות רב מקצועי הכוללים עובדים סוציאליים פסיכותרפיסטים ופסיכולוגית קלינית. הטיפולים הניתנים הם פסיכולוגים ותרופתיים. ד"ר ברבר מתמחה במתן חוות דעת לבתי משפט, כולל בנושא של חוות דעת לצורך כשירות לצוואה, חוות דעת משפטיות בנושא של נכי צה"ל, חוות דעת לצורך העסקת עובד זר וכדומה. בתיאום, דוקטור ברבר מבצע ביקורי בית באיזור המרכז.

ד'דוקטור ירחמיאל ברבר הינו חבר באגודות הבאות: פסיכיאטריה משפטית, היה חבר וגזבר בחברה הישראלית לפסיכיאטריה של הזקנה, כיהן כיושב ראש נבחר של החברה הישראלית של הפסיכיאטריה של הזקנה, חבר באגודה הפסיכיאטרית הבינלאומית של הפסיכיאטריה של הזקנה.

העמוד ב-infomed

About Dr. Barber

פרסומים ומידע ברשת