חוות דעת פסיכיאטרית

ד"ר ירחמיאל ברבר – מומחה בכתיבת חוות דעת פסיכיאטרית

חוות דעת פסיכיאטרית נדרשת על מנת שמוסדות המדינה השונים יכירו באדם כסובל ממחלת נפש, וזאת לטובת קבלת הזכויות המגיעות לאדם המוגדר ככזה.

ד"ר ירחמיאל ברבר מתמחה בכתיבת חוות דעת פסיכיאטריות, על פי כל נוהלי בתי המשפט ובהתאם לצורכי המבקש.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ חייגו עכשיו 073-7841832

מהי חוות דעת פסיכיאטרית?

חוות דעת פסיכיאטרית הינה מסמך שנכתב על ידי פסיכיאטר מוסמך בתחום, ואשר מתאר את מצבו של אדם התובע ממוסדות המדינה השונים להכיר בו כאדם הסובל ממחלת נפש מסוימת ולאפשר לו לקבל את הזכויות המגיעות לו.

חוות הדעת צריכה להיכתב על גבי טופס מיוחד ולהיות מנוסחת בצורה מסוימת, על מנת להגדיל את הסיכויים שהמוסד שאמור להכיר במבקש כנפגע נפש – אכן יעשה זאת. ככל שחוות הדעת כתובה בצורה התואמת את הדרישות ואת הציפיות של המוסד שצריך לקבל אותה – כך צפוי התהליך להיות קצר וממוקד יותר והמבקש יכול להתחיל לממש את זכויותיו מהר יותר.

לדוגמה: חוות דעת פסיכיאטרית לקשישים נדרשת על מנת לקבוע את רמת תפקודו של הקשיש לטובת קביעת מידת זכאותו לסיוע של עובד סיעודי. חוות דעת שתיכתב על ידי פסיכיאטר מומחה אשר כתיבת חוות דעת פסיכיאטריות היא אחת מתחומי התמחותו, תגדיל את הסיכויים לכך שהקשיש יוכר כאדם שאכן זקוק לסיוע סיעודי, ותאפשר לו לקבל את העזרה הצמודה כמה שיותר מהר.

חוות דעת לבית משפט, למשרד הביטחון, לביטוח הלאומי

חוות דעת פסיכיאטרית לבית משפט, , לביטוח הלאומי ואו למשרד הביטחון מקלה על הוועדות השונות, ומאפשרת לשופטים בבית המשפט לוועדות המוסד לביטוח לאומי ולוועדות משרד הביטחון לקבלת החלטות נכונות והמשקפות את מצב הנבדק. פסיכיאטר בעל ידע וניסיון רב בכתיבת חוות כאלה ידע בדיוק כיצד לנסח אותן, על מנת שהסיכוי לקבל הכרה במצב ואישור למימוש הזכויות יהיה הגדול ביותר האפשרי. חוות דעת פסיכיאטרית המנוסחת בצורה הנכונה על ידי פסיכיאטר המתמחה בכתיבת חוות דעת כאלה, מקלה מאוד על המטופלים בעת הדיון בבית המשפט ובוועדות השונות ומהווה עבורם מסמך משפטי בעל תוקף לכל דבר ועניין.

חוות דעת פסיכיאטרית של הזקנה (פסיכוגריאטר)

חוות דעת הנדרשת לטובת הגשת בקשה להעסקת עובד סיעודי זר. חוות דעת פסיכיאטרית כזאת צריכה לכלול תיאור מפורט של הבעיות מהן סובל הקשיש, פירוט לגבי מידת עצמאותו והתייחסות למידת היכולת של המשפחה להתמודד עם כל הקשיים שהינם תוצאה ישירה ועקיפה של מצבו הנפשי של הקשיש.

חוות הדעת הפסיכיאטרית הכרחית לצורך קבלת אישור להעסקת עובד זר בתחום הסיעוד, ולכן, אם מעוניינים להקל על הקשיש ולאפשר גם לבני המשפחה להמשיך ככל שאפשר בשגרת החיים – יש לפנות אל פסיכיאטר המתמחה בתחום כתיבת חוות דעת פסיכיאטריות על פי כל הנהלים.

ד"ר ברבר לשירותכם

ד"ר ירחמיאל ברבר הינו פסיכיאטר מומחה המתמחה בכתיבת חוות דעת פסיכיאטריות לתיאור מדויק של מצב המטופל המבוגר. ובנוסף נותן חוות דעת למטופלים מגיל 18 ואילך, הנדרשים לפנות לוועדות משרד הביטחון ולוועדות המוסד לביטוח לאומי. חוות הדת הינן קבילות בבית המשפט ומהווה כלי חשוב בתביעת ההכרה של מצבו של המטופל.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ עם ד"ר ברבר צרו קשר בטל' או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.